Reklam 1 Alanı

Kök Hücre Teknolojisi

Kategori : Sağlık - Etiketler :, , - Tarih : 10 Ocak 2012

kök hüçreSaç dökülmesi alanında çığır açan, Kök hücreteknolojisi ile kelliğin tarihe karışacağını söyleyen Mibelle Biochemistry Yetkilileri, Bu teknolojisayesinde, saç dökülmesini engellemeye yardımcı olmakla beraber, hızla yeni saç üretiminin sağlanarak kaybedilen saçların da geri kazanılmasına yardımcı olacağını vurguladı.

Yalnızca ” İsviçre Yeşil Elmasının Çekirdeğinden ” elde edilebilen, Bu Mucizevi ekstrakt 2008 yılında Avrupa’da ” Dünyanın En İyi Aktifi ” ödülünü kazandı. (http://www.mibellebiochemistry.com/products/latest-developments/PhytoCellTec.php )
(http://www.bsb-cosmetic.de/en/frameset.php)

Şu sıralar tüm dünyada farklı alanlarda kullanılmaya başlanan bu ürünü, Türkiye’de Hairman Markası ile Saç Dökülmesi sorunu yaşayanların hizmetine sunuldu.

kullan

Hairman Şampuan ve Hairman Saç serumu olarak piyasaya sürülen ürünler, sadece erkekler için değil, tüm aile fertleri tarafından kullanılabilmektedir.

Hairman’ in İçeriğinde yer alan, tamamen bitkisel Kök Hücre teknolojisi ve diğer doğal ekstraktları sayesinde; saç hücrelerinin yaşlanmasını geciktirmeye yardımcı oluyor ve daha sağlıklı saç üretimi gerçekleşiyor. Bu özelliği sayesinde Hairman, saç dökülmelerini durdurmasına ve yeni saç oluşumunu sağlamaya yardımcı olmakla birlikte, dökülme sorunu yaşamayan kişiler için de daha sağlıklı, canlı ve parlak saçlar anlamına geliyor.

Yapılan araştırmalara göre, Saç dökülmelerinin büyük bir bölümünü erkek tipi saç dökülmeleri oluşturuyor. Erkek Tipi Saç Dökülmesine, erkeklerin yanı sıra kadınlarda da sıklıkla rastlandığı bilinmektedir. Hairman, erkek ve kadınlarda oluşabilecek saç dökülmelerine çözüm üretmektedir.

Hairman Şampuan ve Hairman Serum formları, şu an Hairman’ e özel internet sitelerinden satışa sunulmuştur. 15 Ekim 2011 tarihinden itibaren, tüm eczanelerde tüketicilerin hizmetine sunulacaktır.

Hairman’ in Şampuan formu günlük kullanıma uygun olarak üretilmiş olup, ayrıca başka herhangi bir şampuan kullanımını gerektirmez. Hairman’ in Serum formu ise; uygulaması çok kolay (1-2 dk), ofisinizde, seyahatlerinizde, tatilde, rahatlıkla yanınızda taşınabilir ve uygulanabilir yapıya sahiptir. Durulama ya da yıkama gerektirmeyen Serum formu uygulandığında hemen emilerek rahatsız edici bir kalıntı ve koku bırakmaz.

Öyle görünüyor ki Hairman, bilimsel kanıtlara dayanan içeriği ile çok ses getirecek gibi. Daha şimdiden, tüketicilerden kısa süreli kullanımlarda bile olumlu tepkiler dönmeye başlamış durumda. Ancak Hairman yetkilileri, üründen en iyi sonucu alabilmek için Hairman Serum ve Şampuan formunu birlikte ve düzenli kullanımını öneriyorlar. Yeni saç oluşumunun gözle görülür hale gelebilmesi için 90-120 günlük düzenli kullanım süresine ihtiyaç olduğunun altını çiziyorlar.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

haberler haberler