Reklam 1 Alanı

Aslantaş ın Sözleşmesi Feshedildi

Kategori : Spor - Etiketler :, , , - Tarih : 09 Ocak 2012

, Hakan Aslantaş için bir süredir Bursaspor Kulübü ile devam eden transfer görüşmelerinin tamamlandığını ve oyuncunun sözleşmesinin fesh edildiğini bildirdi.

Konyaspor Güven Öten, Hakan Aslantaş’ın bir süredir devam eden transferinin bugün itibariyle sona erdiğini ve oyuncunun fesih tazminatı alınarak sözleşmesinin karşılıklı olarak fesh edilmesiyle Bursaspor Kulübüne transferinin gerçekleştiğini belirtti.

Hakan’ın takımdan ayrılmaması konusunda yönetim ve teknik heyet olarak herkesin üzerine düşeni yaptığını sözlerine ekleyen Basın Sözcüsü Öten, “Ancak oyuncu Süper Lig’de oynamayı ve transfer olmayı bir kere kafasına koymuştu. Çabalar sonuç vermedi ve Hakan Aslantaş konusunda gerekli fesih tazminatı alınarak transferine onay verildi ve sözleşmesi karşılıklı olarak fesh edildi. Kendisi takımımızda kalmış olsaydı kafası transferde kalacağı için faydalı olamayacaktı. Takımdan bu ayrılış tabiki transfer yasağı olan kulübümüze alternatif oyuncu konusunda bir takım sıkıntılar doğuracaktır. Ancak biz sezon başında olduğu gibi zorlu geçecek ikinci devrede de genç oyuncularımıza güveniyoruz. Gençlerimiz ilk yarıda kendilerinden beklenen görevleri fazlasıyla yerlerine getirdi. Hakan’ın gidişiyle yerine forma giyecek arkadaşlarımızın eksikliğini hissettirmeyeceklerine ve Konyaspor’umuzun Süper Lig’e yükselmesine büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Öten, Konyaspor’a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Aslantaş’a teşekkür etti. 

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

haberler haberler